Ayvalık Park Villaları

Proje Hakkında

Ayvalık Park Villaları Ayvalık’ ın gelişmekte olan ve en çok tercih edilen bölgesi olan Sarımsaklı Tuzlada; deniz, göl ve orman manzaralı lokasyonunda yapılmıştır. Sabah kuş sesleri ile uyanabileceğiniz, ormanda yürüyüşler yapabileceğiniz yeni yuvanız. Ayvalık Park Villaları 2000 m2 alan üzerine 5 adet toplam net 192 m2, 1 adet 171 m2 ikiz dublex olmak üzere toplam 7 adet villa, ortak yüzme havuzlu bol miktarda yeşil alana sahiptir.

Bölge hakkında

Küçükköy Ege bölgesi ile Marmara bölgesini birleştiren bir sınır kasabasıdır. Güneyinde ve batısında deniz, kuzeyinde Alibey adası, doğusu ve kuzey doğusunda Ayvalık yer almaktadır. Aynı zamanda içinde Sarımsaklı yarımadasını barındırmaktadır. Küçükköy ve Sarımsaklı` nın toplam yüzölçümü 25.000 hektardır. Arazinin % 40 ` ı ekime uygundur. Belediyeyi saran tepeler ve sayfiye kesimleri çamlarla kaplı, diğer araziler göz alabildiğine, ayak yürüyebildiğine zeytin ağaçları ile kaplıdır.

Villa Detayları

Ayvalık Park Villaları 2000 m2 alan üzerine 5 adet toplam net 192 m2, 1 adet 171 m2 ikiz dublex olmak üzere toplam 7 adet villa, ortak yüzme havuzlu bol miktarda yeşil alana sahiptir.

Yatak Odası Sayısı:

4

Yapım Tarihi:

2019

Mahaller:

4 Yatak Odası, 1 Salon, 3 Banyo, Teras, Mutfak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir