1H1M Mimarlık
1H1M Mimarlık

Hakkımızda

www.1h1mmimarlik.com

1H1M YAPI İNŞAAT MİMARLIK YATIRIM ANONİM ŞİRKETİ olarak;

Yaptığımız projeler ile müşterilerimizin ve iş ve çözüm ortaklarımızın güven ve takdirini alarak ilerlemeye devam ediyoruz. Tamamladığımız ve devam eden projelerimizin kente kimlik ve kalite katmasını sağlayarak şirketimizin yenilikçilik, sürdürülebilirlik, dürüstlük, şeffaflık, kurumsal saygınlık, müşteri memnuniyetini ilkelerini ön planda tutarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Şirketimiz gayrimenkul ihtiyaçlarını doğru projelerle, en yeni inşaat teknolojileri ile beraber en iyi proje yönetimi, estetik, kaliteli, fonksiyonel açıdan iz bırakacak gayrimenkul projelerini oluşturmayı misyon edinmiştir.

Mekan oluşturma ve tasarlama sanatı olan Mimarlık; çevreyle, doğayla, kültürle uyumlu estetik ve ergonomik yapılar üretmektir. Estetik, tarihi, kültürel ve milli öğelerden ilham alarak huzurlu, doğa ile iç içe yaşanabilir bir çevreyi oluşturmak görevimizdir. Bireylerin uyum içinde yaşamalarını sağlamak, onlara nitelikli bir yaşam tarzı sunmak ve bunun için sağlıklı ve sosyal bir çevreyi oluşturmak en büyük prensibimizdir.

İşimiz; etik ilkelere bağlılığımız ve çevreye olan saygımızla yaşadığınız yeri seveceğiniz, kente kimlik katan, doğa ile iç içe, kaliteli, konforlu ve çağdaş mimariye uygun yapılar inşaa etmektir.